Polepy aut - změna barvy laku vozu:

Usoudili jste, že Vám barva Vašeho vozu nevyhovuje. Co teď s tím? Na výběr máte stále stejně na všech vozidlech vypadající lak, a nebo můžete zvolit modernější řešení - změnit barvu vozu fólií.


VWS (WRAPPING VINYLS SYSTÉM) je materiál se speciální instalační technologií pro polepy aut, která se používá k částečnému, nebo k úplnému převléknutí (změny barvy karoserie) vozidla. Je to odolná, barevná a velmi účinná fólie, která 100% překrývá původní odstín laku karoserie. Navíc díky svojí pružnosti a tvárnosti je fólie dokonale zformována do složitého tvaru karoserie. Každý ohyb nebo křivka, každý roh a koutek vnější strany karoserie jsou pečlivě překryty a položeny s milimetrovou přesností, bez žádných viditelných ořezaných okrajů a spojů.

Barvy - umožníme vám si vybrat z barev a odstínů čítající stovky různých variant VWS fólií (lesklé, matné, karbon, chrom, perleť, atpod.). Jednoduše si objednejte firemní automobil v klasických atraktivních, nebo neutrálních barvách a my Vám provedeme změnu barvy laku do barvy kterou si vyberete. Převlečení karoserie je levnější než přelakování vozidla. Díky možnosti jednoduchého odstranění instalované fólie z karoserie se zvyšuje prodejní hodnota automobilu v případě jeho dalšího prodeje v barvě původního laku. 

Reklama - Změna barvy vozu prostřednictvím fólie nachází stále více uplatnění také v krátkodobém převlečení vozidel k předváděcím a speciálním reklamním účelům. Pokud se následně rozhodnete k návratu k barvě původního laku (odstranění fólie), speciální vlastností tohoto materiálu je to, že si odnáší lepidlo z karoserie sebou a odpadá tak složité odstraňování lepu tech.benzínem, lihem nebo jiným odstraňovačem lepidla. Zabrání se tak celoplošnému poškození originál laku - což je typické a nevyhnutelné u klasických grafických plotrových fólií, nebo jiného nalepeného nevhodného materiálu.

Nehoda - v případě nehody je změna barvy vozu  VWS fólií uznávána a hrazena pojišťovnami. Navíc při eventuálních opravách ušetříte polepem spoustu času, protože poškozená místa se nelakují, fólie se aplikuje přímo na nelakovaný, zabroušený povrch. Opravy poškozených míst fólie jsou podstatně levnější než nové přelakování dílů karoserie.

Firmy - Zvláštní přání, jako jsou např. firemní loga nebo různé designy, mohou být díky digitálnímu 3D tisku fólií zrealizovány přímo na instalované fólii v jakémkoliv provedení a rozsahu dle Vašich představ a také polepy aut řezanou reklamou. Zajistíme v toto ohledu náš tzv.“kompletní servis zákazníkovi“ včetně návrhu nové image.

TAXI - od 01.07. 2007 musí mít vozidla Taxi služby povinně žlutou barvu karoserie. Jedná se o odstín RAL 1021. Fólie WRAPPING VINYLS je ideální řešení této záležitosti díky rychlosti a kvalitě instalace.

Webové stránky - součástí změny barvy vozu a souvisejících reklamních polepů mohou být také vaše internetové stránky a firemní prezentace. Pokud ještě žádnou nemáte rádi vám na tvorbu webových stránek, nebo e-shopu doporučíme našeho partnera.


Změna barvy laku - výpočet ceny pro jednotlivé značky

zmena-barvy-vozu

KONTAKTY
Email: magicfol@magicfol.cz
Telefon: +420 558 847 079
Mobil +420 608 580 205


POBOČKY

  • Praha
  • Brno
  • Ostrava
  • Olomouc
  • Zlín
  • Třinec
  • Karlovy Vary