Tónování autoskel

Vadí vám slunce, nebo chcete více soukromí?Instalujeme atestované protisluneční autofólie  nejvyšší kvality značky Suntek  s prodioděrovou vrstvou a s min. 98 % UV filtrem.

VÍCE INFORMACÍ

Změna barvy vozu

Nestačí vám tónování skel a chcete kompletní změnu vzhledu vašeho vozu, nebo máte prostě jen poškozený lak? Instalujeme speciální fólie VWS, které dokáží změnit barvu vašeho vozu.

VÍCE INFORMACÍ

Reklamní polepy

Nechejte vaše auto vydělávat a propagujte přitom vaši firmu! Jedna z nejmodernějších forem reklamy, vůz nestojí na jednom místě a polep lze navíc kdykoliv sundat, nebo vyměnit za jiný.

VÍCE INFORMACÍ

Tónování autoskel: 


Tónování autoskel Vašeho vozu provedeme v našich prostorech na pobočkách: 

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Třinec, Karlovy Vary


Montáž u Vás je po dohodě ve vyjímečných případech možná, s tím že je nezbytné zajistit větší, dobře osvětlené a bezprašné prostory.


Třída AP - HP  - 7 variant propustnosti světla (5, 15, 20, 35, 50, 70, 0 %, černá barva), předpokládaná životnost 7 let a více, záruka 5 let na folii a 3 roky na montáž.


Třída Carbon - fólie nejvyšší kvality plně srovnatelná s foliemi 3 M, (5 variant propustnosti světla - 5, 22, 38, 52, 72 %, karbonově černá barva) předpokládaná životnost 7 let a více, záruka 5 let na folii a 3 roky na montáž.


Výrobcem filmů jsou společnosti Commonwealth Laminating & Coating, Inc. Martinsville, USA a American Standard Window Film Glendale, California, USA.


Všechny uvedené autofólie jsou skladem a doporučujeme vybrat přesný typ a procento zatmavení až na místě před instalací z našeho vzorkovníku fólií.


Proč tónovat autoskla? 

- po tónování autoskel dojde k výraznému snížení teploty uvnitř vozu a zamezení průniku mnohdy silně oslňujících slunečních paprsků

- po tónování autoskel se zlepší ochrana interiéru vozu před UV zářením - zadrží min. 98%

- po tónování autoskel se zlepší ochrana interiéru vozu proti vykradení a ochrana soukromí - snížená viditelnost dovnitř vozu zvenčí

- po tónování autoskel se zlepší vzhled vozu

- po tónování autoskel a při rozbití skla drží fólie střepy pohromadě a zabraňuje poranění


Proč tónovat u nás? 

- vysoká kvalita značkových fólií Suntek

- všechny fólie mají při instalaci u nás náležitá osvědčení pro instalaci v ČR - atest S8D a polep na sklo s označením výrobce, 

typu folie a propustnosti světla V souladu s předpisem EHK č.43 zákona č.56/ 2001 sb.

- rychlá a spolehlivá realizace dodávek a zakázek přímo do míst Vašeho bydliště díky našemu účetnímu programu ve kterém máme zajištěn výpočet čisté mzdy

- kvalitní, profesionální a rychlá instalace bez potřeby demontáže autoskel s několikaletou zárukou

- odborné doporučení nejvhodnějšího typu fólie a její propustnosti

- množstevní slevy

- slevy u našeho partnera Direct-services, kde zajišťují vývoj webových aplikací jako Projektový manažer, nebo SportsDirect XML feed


Technické parametry tónování autoskel autofóliemi Suntek: 

Varianta fólie: Propustnost světla v % Zamezení UV záření v % Odrazivost světla v % Pohlcení sluneční energie v %
Suntek 05 5 99 6 61
Suntek 15 15 99 5 59
Suntek 20 20 99 5 57
Suntek 35 35 99 7 55
Suntek 50 50 99 10 35
Suntek 70 70 99 4 20
Suntek 0 0 99 40 85

Pokud si necháte na vůz aplikovat námi doporučené atestované typy fólií, obdržíte od nás: - atest 8SD 2 915 (kartička formát TP) platný v celé EU a nálepky na sklo s označením výrobce, typu fólie a propustnosti světla v souladu s předpisem EHK č.43 zákona č.56/2001 sb.


Tónování autoskel - výpočet ceny pro jednotlivé značky

KONTAKTY
Email: magicfol@magicfol.cz
Telefon: +420 608 580 205


POBOČKY

  • Praha
  • Brno
  • Ostrava
  • Olomouc
  • Zlín
  • Třinec
  • Karlovy Vary